


225 ₴
1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: USB 1: 3.6V - 6.5V / 3A, 6.6 - 9V / 2A, 9.1V - 12V / 1.5A 18W.
USB 2: 5V - 2.4A.
Загальний вихід: DC5V/3.4A макс.
3. Матеріал: PC вогнетривкий матеріал.
4. Підтримка швидкого заряджання QC3.0 / QC2.0, FCP / SCP, AFC, APPLE 2.4A та інших протоколів швидкої зарядки.
5. Подвійний вихід USB, багаторівневий захист.
6. Максимальний загальний вихід 3.4A Інтелектуальний баланс.
7. Набір з кабелем X37 для Micro-USB, L=1м.
8. Розмір: 6.3 * 3.1 * 2.3см,
вага зарядного пристрою - 17г,
вага набору з кабелем - 40г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип роз'єму | USB |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Функція бездротового заряджання | False |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Швидка зарядка | True |
| Потужність | 18 Вт |