



150 ₴
1. Матеріал: ABS + вогнезахисний ПК.
2. Розміри: 82*42*26мм. Вага: 33 г. Вага набору з кабелем: 64 г.
3. Вихідна потужність: 18 Вт (для QC/FCP).
4. Підтримка QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки.
5. Вилка ЄС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |